Series
Ratings
79- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5