Series
Ratings
70
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0