Series
Ratings
130
PunchRated ★ 3.5- Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Numb3rsRated ★ 1.0
GourmetRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 1.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0