Series
Ratings
22
The Story of CinderellaRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- Voice QueenRated ★ 0.5
- Miss Trot 2- Gala ShowRated ★ 0.5
- Miss Trot 2 - Talk ConcertRated ★ 0.5
- Miss Trot 2- 7gongju SpecialRated ★ 0.5
- Miss Trot 2Rated ★ 0.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Mr. TrotRated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- Miss TrotRated ★ 0.5
- Taste of Mister TrotRated ★ 0.5
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- 56th Grand Bell AwardsRated ★ 0.5