Series
Ratings
40
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5