Series
Ratings
51- Street Woman FighterRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0