Series
Ratings
44
Golden TimeRated ★ 4.0- AemaRated ★ 4.0
- The SympathizerRated ★ 3.5
Overtake!Rated ★ 3.5- Dogs in Space Season 2Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Dogs in Space Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Mengfei Comes AcrossRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5