Series
Ratings
90
Fight For My WayRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0