Series
Ratings
35
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0

Personal TasteRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0