Movies
Ratings
541
The Last BlossomRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
GoldfingerRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0