Series
Ratings
18
Run OnRated ★ 2.5- The Potato LabRated ★ 4.0
- WongyeongRated ★ 2.0
- TempestRated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 1.0
- AemaRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0- Low LifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.5- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Just an ExcuseRated ★ 5.0