Movies
Ratings
544
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
32 Malasana StreetRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0