Series
Ratings
477- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
- Sing Again 2Rated ★ 4.0
- Sing AgainRated ★ 4.0
- Just an ExcuseRated ★ 4.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Dept. QRated ★ 3.5
- High CookieRated ★ 2.0
Our Little Summer VacationRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 2.5- 주관식당Rated ★ 3.0