Series
Ratings
51
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.5
My Love PatzziRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 0.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5