Series
Ratings
13
Karei naru IchizokuRated ★ 4.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0