Series
Ratings
75- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0

It's NightRated ★ 2.0- The Devil's PlanRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.0