Series
Ratings
28
Fight For My WayRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0