Series
Ratings
53- AemaRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5

I Live AloneRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 1.0