Series
Ratings
287- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Manito ClubRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Love Through a PrismRated ★ 4.0
- Skyscraper LiveRated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0- 주관식당Rated ★ 4.0