Series
Ratings
12
The HeirsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5