Series
Ratings
20
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5