Series
Ratings
186- Over the RainbowRated ★ 1.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- A Culprit Among FriendsRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Super RookieRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
- Nonstop 1Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0