Series
Ratings
68- Big ManRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
A New LeafRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 1.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Dear HeavenRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0