Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Dexter: Original SinRated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5- New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- The WitchRated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- You Season 5Rated ★ 3.5