Series
Ratings
127- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 2.5
- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 2.0
- Splendid DaysRated ★ 2.5
- Iron FamilyRated ★ 0.5
- For Eagle BrothersRated ★ 1.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- Girls Band CryRated ★ 3.5
- Live Your Own LifeRated ★ 1.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 2.5