Series
Ratings
26
StrangerRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.5- VikingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5