Series
Ratings
36- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 4.0
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 4.0
- Inner ViewRated ★ 3.5
- The Sensible Life of Director ShinRated ★ 4.0