Series
Ratings
256- The BeautyRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 2.5
- BootsRated ★ 1.5
- The Art of SarahRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0- The Beast in MeRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Archive 81Rated ★ 3.0
- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0- MonstrousRated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0