Series
Ratings
107
Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 4.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
유정천 가족 2Rated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5