Series
Ratings
26
StrangerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0