Movies
Ratings
540
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Kinda PregnantRated ★ 2.5
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Project YRated ★ 1.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- Honey Don't!Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Six Lying University StudentsRated ★ 2.5- MaterialistsRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
- 3670Rated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0