Series
Ratings
39- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Elsbeth Season 1Rated ★ 3.5
- American VandalRated ★ 5.0
American VandalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5- Lucky LouieRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0