Series
Ratings
116- UltramanRated ★ 2.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
Flowers of EvilRated ★ 2.0
Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 2.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
TamayomiRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 4.0
HUGっと!プリキュアRated ★ 5.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 3.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.0
Magical Girl Raising ProjectRated ★ 5.0
Ashita no NadjaRated ★ 4.0
Yo-Kai WatchRated ★ 4.0
This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 2.0
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0