Series
Ratings
24- Nights with a CatRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 5.0
A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Neko ZamuraiRated ★ 3.0
Neko ZamuraiRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
- Giant Peng TVRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0