Series
Ratings
58- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0