Series
Ratings
51
Lost in AustenRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.5
Call the MidwifeRated ★ 5.0
Call the MidwifeRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0