Series
Ratings
101- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
- The OARated ★ 4.5
- The OARated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- The TrunkRated ★ 1.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0