Series
Ratings
48
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 1.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0