Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 1.5
- Phantom Singer 2Rated ★ 2.0
- Phantom SingerRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- Delicious GuysRated ★ 3.5
The King in LoveRated ★ 2.0- JTBC LectureRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0