Series
Ratings
27
Roppongi ClassRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 3.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.5
Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Octo: Kanjou Sousakan Shinno AkariRated ★ 4.5
Teppachi!Rated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Monsters Share House Season 2Rated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 2.0
RikokatsuRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0- Involvement in Family AffairsRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
Hitman in LoveRated ★ 2.5
Promise CinderellaRated ★ 3.0