Titles you rated
- Dr. LawyerRated ★ 2.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
MouseRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0- Big MouthRated ★ 2.5
Again My LifeRated ★ 3.0- GridRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 2.5
WATCHERRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0