Series
Ratings
43
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Karakuri CircusRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0- The Interest of LoveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
7SeedsRated ★ 3.0