Movies
Ratings
35
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0