Series
Ratings
543- The Confidence Man KRRated ★ 1.5
The Game of Business CardRated ★ 1.0- Forbidden to LoveRated ★ 4.0
- Gen V Season 1Rated ★ 3.0
- The Resurrection of the SevenRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- Scandal EveRated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 0.5
SuitsRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
魔王Rated ★ 5.0
Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 4.5
Tonari no ChikaraRated ★ 3.5
Fugitive Doctor FRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 5.0
ヒガンバナ ~女たちの犯罪ファイル~Rated ★ 3.0
Trinity SevenRated ★ 3.0