Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
MovingRated ★ 2.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5