Series
Ratings
67- Captivating the KingRated ★ 5.0
- Doctor SlumpRated ★ 5.0
- OasisRated ★ 5.0
- The Sand FlowerRated ★ 5.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- My Man Is CupidRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- A Time Called YouRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Doona!Rated ★ 5.0

Search: WWWRated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 5.0- King the LandRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 5.0- MoonshineRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0