Series
Ratings
12
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.5
Take Me to Love & MealRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0