Series
Ratings
209- Vengeful SpiritRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
- She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
The Worst WitchRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 1.0
LuciferRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 2.5