Movies
Ratings
249
AssassinationRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.5- Running ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0