Series
Ratings
145- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The SerpentRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5